Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Jest dostępne dla każdej z nas i przede wszystkim bezpieczne! Dzięki temu zabiegowi zaoszczędzisz czas na makijaż i codzienną pielęgnację rzęs! Przedłużanie i zagęszczanie rzęs ma ułatwić życie i podkreślić głębię Twoich oczu. Stylista rzęs pomoże dobrać Tobie odpowiednią, indywidualną metodę do Twoich oczu. Aplikacja takich rzęs, w zależności od metody jej wykonania trwa średnio około 2h. I należy uzupełniać stylizację co 3 do 3,5 tygodnia.

 

Metoda 1:1

Przy metodzie 1:1 do jednej naturalnej rzęsy zostaje doklejona jedna sztuczna. Dzięki temu sposobowi uzyskuje się efekt dobrze wytuszowanych rzęs.

 

Metoda 2/3:1

To metoda dla kobiet, które pragną podkreślić swój naturalny look. Przy tej metodzie do jednej naturalnej rzęsy, zostaje doklejona kępka zrobiona z dwóch albo trzech rzęs.

Metoda 4/6:1

Rzęsy „dziewczyny z okładki”. To metoda stworzona dla klientek, które lubią bardziej spektakularny efekt. Rzęsy wyglądają bardzo efektownie i przykuwają wzrok. Do jednej naturalnej rzęsy, zostaje doklejona kępka stworzona z czterech do sześciu rzęs.

Metoda 8/12:1

Efekt WOW! Sposób na najbardziej spektakularne i gęste rzęsy! Do jednej naturalnej rzęsy, zostaje doklejona kępka stworzona z ośmiu do dwunastu rzęs. Dzięki temu pozwala nam na maksymalne zagęszczenie i stworzenie efektu jak u lalki.

Kim Camellia Volume

Metoda inspirowana stylem Kim Kardashian, dająca niepowtarzalny efekt „rozgwiazdy”. Dzięki specjalnej metodzie wykonania, opartej na perfekcyjnym dobraniu rzęs o trzech różnych długościach i aplikacji techniką „ząbkową”. Pozwala uzyskać naprawdę oryginalny i niepowtarzalny efekt.

Znajdziesz nas w Bydgoszczy na ul. Braniewskiej 10.
Dzięki zlokalizowaniu salonu w dzielnicy Bartodzieje dotarcie do nas to tylko chwila, a przed naszym salonem znajduje się wygodny parking.

MEDESTIC
ul. Braniewska 10
Bydgoszcz

Pon. – Pt.: 9:00 – 18:00
Sob. – Nie.: Zamknięte