Jest dostępne dla każdej z nas i przede wszystkim bezpieczne! Dzięki temu zabiegowi zaoszczędzisz czas na makijaż i codzienną pielęgnację rzęs! Przedłużanie i zagęszczanie rzęs ma ułatwić życie i podkreślić głębię Twoich oczu. Stylista rzęs pomoże dobrać Tobie odpowiednią, indywidualną metodę do Twoich oczu. Aplikacja takich rzęs, w zależności od metody jej wykonania trwa średnio około 2h. I należy uzupełniać stylizację co 3 do 3,5 tygodnia.

Metoda 1:1

Przy metodzie 1:1 do jednej naturalnej rzęsy zostaje doklejona jedna sztuczna. Dzięki temu sposobowi uzyskuje się efekt dobrze wytuszowanych rzęs.

Metoda 2/3:1

To metoda dla kobiet, które pragną podkreślić swój naturalny look. Przy tej metodzie do jednej naturalnej rzęsy, zostaje doklejona kępka zrobiona z dwóch albo trzech rzęs.

2/3 do 1
2/3 do 1

Metoda 4/6:1

Rzęsy "dziewczyny z okładki". To metoda stworzona dla klientek, które lubią bardziej spektakularny efekt. Rzęsy wyglądają bardzo efektownie i przykuwają wzrok. Do jednej naturalnej rzęsy, zostaje doklejona kępka stworzona z czterech do sześciu rzęs.

4/6 do 1
4/6 do 1
4/6 do 1
4/6 do 1

Metoda 8/12:1

Efekt WOW! Sposób na najbardziej spektakularne i gęste rzęsy! Do jednej naturalnej rzęsy, zostaje doklejona kępka stworzona z ośmiu do dwunastu rzęs. Dzięki temu pozwala nam na maksymalne zagęszczenie i stworzenie efektu jak u lalki.

8/12 do 1
8/12 do 1

Kim Camellia Volume

Metoda inspirowana stylem Kim Kardashian, dająca niepowtarzalny efekt "rozgwiazdy". Dzięki specjalnej metodzie wykonania, opartej na perfekcyjnym dobraniu rzęs o trzech różnych długościach i aplikacji techniką "ząbkową". Pozwala uzyskać naprawdę oryginalny i niepowtarzalny efekt.

xx1

xx2.