Poznaj

Nasze Usługi


Klinika Medestic – zadbamy o Twoje ciało i samopoczucie!

Szukasz miejsca w którym bezpiecznie skorzystasz z zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej. Nasza klinika to idealna propozycja dla Ciebie!
Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam stworzyć miejsce w którym zarówno kobiety jak i mężczyźni poczują się wyjątkowo. W naszym zespole są 4 kosmetyczki dyplomowana pielęgniarka oraz lekarz medycyny estetycznej.

Zamykanie popękanych naczynek

zabieg pomagający w pozbyciu się teleangiektazji

Lifting za pomocą nici PDO

bezpieczny i skuteczny zabieg na twarz

Medycyna estetyczna

mezoterapia igłowa CytoCare, Jalupro, Revitafill Xtra, Linerase, Venome

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

henna, makijaż permanentny zagęszczanie i przedłużanie rzęs

Dowiedz się

Dlaczego wybrać nas?


Zajmiemy się Tobą!

W naszej pracy od zawsze podążamy za najnowszymi trendami pielęgnacyjnymi oraz stosujemy preparaty kosmetyczne wiodących marek.

Systematycznie uczestniczymy w szkoleniach, kursach i konferencjach kosmetycznych. Dzięki ciągłemu doskonaleniu umiejętności jesteśmy w stanie podnosić poziom i jakość wykonywanych przez nas zabiegów.

Kosmetologia to nasza pasja, dlatego nasz zespół to profesjonalne kosmetyczki, które wykonują swoją pracę z entuzjazmem i zaangażowaniem.

A oto

Nasza historia


Medistic

Pierwsze klientki skorzystały z naszych usług już w 1999 r. Wówczas świadczyliśmy usługi pod szyldem KEIT Gabinet kosmetyczny. Ciągle rosnące zainteresowanie naszymi usługami oraz zaufanie jakim obdarzyły nas klientki sprawiło, że w 2015 r. zmieniliśmy małe gabinety kosmetyczne na nowoczesne centrum piękności dla kobiet i mężczyzn. Wraz ze zmianą miejsca poszerzyliśmy również zakres świadczonych usług. W naszej ofercie znajdują się już nie tylko klasyczne zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, ale przede wszystkim usługi związane z fotoepilacją laserową i zabiegami z użyciem lasera frakcyjnego.

Sprawdź

Marki z którymi współpracujemy


Znajdziesz nas w Bydgoszczy na ul. Braniewskiej 10.
Dzięki zlokalizowaniu salonu w dzielnicy Bartodzieje dotarcie do nas to tylko chwila, a przed naszym salonem znajduje się wygodny parking.

MEDESTIC
ul. Braniewska 10
Bydgoszcz

Pon. – Pt.: 9:00 – 18:00
Sob. – Nie.: Zamknięte