Beauty Salon Kasia Huss – zadbamy o Twoje ciało i samopoczucie!

Szukasz miejsca w którym bezpiecznie skorzystasz z zabiegów kosmetycznych i usług fryzjerskich? Salon kosmetyczny Kasia Huss to idealna propozycja dla Ciebie! Pierwsze klientki skorzystały z naszych usług już w 1999 r. Wówczas świadczyliśmy usługi pod szyldem KEIT Gabinet kosmetyczny. To właśnie wtedy zaczęła się nasza przygoda z medycyną estetyczną i zabiegami kosmetycznymi. Ciągle rosnące zainteresowanie naszymi usługami oraz zaufanie jakim obdarzyły nas klientki sprawiło, że w 2015 r. zmieniliśmy małe gabinety kosmetyczne na nowoczesne centrum piękności dla kobiet i mężczyzn.

Wraz ze zmianą miejsca poszerzyliśmy również zakres świadczonych usług. W naszej ofercie znajdują się już nie tylko klasyczne zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, ale przede wszystkim usługi związane z fotoepilacją laserową i zabiegami z użyciem lasera frakcyjnego.

W naszej pracy od zawsze podążamy za najnowszymi trendami pielęgnacyjnymi oraz stosujemy preparaty kosmetyczne wiodących marek.

Systematycznie uczestniczymy w szkoleniach, kursach i konferencjach kosmetycznych. Dzięki ciągłemu doskonaleniu umiejętności jesteśmy w stanie podnosić poziom i jakość wykonywanych przez nas zabiegów. Kosmetologia to nasza pasja, dlatego nasz zespół to profesjonalne kosmetyczki, które wykonują swoją pracę z entuzjazmem i zaangażowaniem.

Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam stworzyć miejsce w którym zarówno kobiety jak i mężczyźni poczują się wyjątkowo.

Nasz personel

Katarzyna Huss

Kosmetyka i Medycyna estetyczna, Właścicielka

Agnieszka Bonna

Kosmetyka

Beata Szymkowska

Kosmetyka

Złóż wizytę w najlepszym salonie piękności!

...

......